Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 20 - 28 januari Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag 09.00 u 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 u Vrijdag 08.30 u Zaterdag 19.00 u Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Gezinsmis Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Hendrik Bouczlk, jaardienst Toon Thielen, Martin Vermeulen, overl. ouders Broeren-Kersten, overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen-Derks, Johan Kleuskens, Vader Raedts, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie (Koor Harmony) Overl. ouders Jans-Verheggen, Mie Staaks-Hermans Jean Potten, overl. ouders Poels-Janssen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Herenkoor) Tot bijzondere intentie Voor 'n zieke Mia Houba (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten Wim Janssen en overl. dochter Nelly, overl. ouders Haegens-van Lin, Piet Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Els Basten, Loes Kessels, Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren Gebr. Gloudemans, Bart Direks Susan Janssen, Maud Lepsi, Judith Philipsen, Susan Frederix Opbrengst Kerstgeschenk voor Zuster Truus Lemmens Met Uw bijdrage voor het Kerstgeschenk voor Zuster Truus Lemmens in Pakistan is het totaal bedrag geworden 1477,-. Het zal haar ongetwijfeld heel goed doen, want ze heeft wel 'ns gezegd: een Hollandse gulden bete kent voor haar in Pakistan 10,-. Ook namens Truus Lemmens heel hartelijk dank voor Uw gulle en liefdevolle bijdrage. Gezinsmis Zaterdag a.s. - 20 januari - Gezinsmis. Het thema van deze viering is: Broederlijk delen. 5

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 5