Jeugdprinsebal Zaoterdag 27 Jannewarie Zaoterdag 27 Jannewarie is ut wer zowiet, dan zal ozze Jeugdprins te vurschien komme. Mar vurdat ut zowiet is, motte weej dur nog urst enn gaon zuuke. Now, en waor doedde dat?????? Tiggewoordig is toch host iederiën mit carneval op vacantie, asof dur ien ut karklingelland niks mer te belêve velt. Durrum zun weej dit jaor, as zeej dat temeinste zelf wille, Prins Floor, Vorst Rob en Nar Roel, is naor wermere, of kaldere platse sture, um daor is rond te kieke vur enne neeje Jeugdprins. Weej zien ien ieder geval hartstikke neejschierrig wie ze daor tége komme. Weej verwachte van öllie ok dat gillie zeker ze neejschierrig ziet as weej. Dus, ziedde beej deze dan ok uutgenuuëdigd um op Zaoterdag 27 Jannewarie naor zaal De Karklingel te komme. Vanaf 18.30 uur is de zaal ope, Prins Floor zal um ongevêr 20.11 uur aftrêje en dan hope weej um 20.41 uur enne neeje Jeugdprins an öllie te kunne vurstelle. Dus dat wilde geej toch ok mit make, weej zegge dan ok, tot dan. De Jeugdcarnaval -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Maria Basisschool Oostrum Watermolenstraat 3 5807 BJ Oostrum Vanuit de basisschool Aanmelding leerlingen Op maandag 22 januari a.s. kunnen tussen 15.15 u. en 16.15 u. de kinderen aangemeld worden, die in de periode van 1 juni 1996 tot 1 juni 1997 4 jaar worden. Ouders en kinderen zijn dan van harte welkom! Tijdens deze aanmelding zorgen enkele leerlingen van groep 8 voor een korte rondleiding en kunt u kennismaken met de directie en de leraren van onze school. Voor koffie wordt gezorgd! Met vriendelijke groet, G. Mous, directeur Maria basisschool -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 11