- In het dorpsradenoverleg is de afspraak gemaakt dat van een ter plaatse vrijkomende huurwoning (uiteraard niet particulier) eerst melding wordt ge maakt in een ter plaatse verschijnend parochieblad zoals Oostrums Week blad. Vervolgens komt het aanbod in de "huiskrant" te staan. Bij het post- agentschap/Kessels Pro-Vers zijn zolang de voorraad strekt extra exem plaren van de huiskrant verkrijgbaar. De opzet is dat op elk huisnummer de krant automatisch bezorgd wordt. Zo niet: s.v.p. doorgeven aan de dorpsraad. - Ton Kessels zal namens de Oozo zitting nemen in de werkgroep van de dorpsraad, die betrokken wordt bij o.m. aanpassing van de Mgr. Hanssen- straat. - Op de kruising Deurneseweg zal t.b.v. de scholieren een aanpassing wor den aangebracht; kosten plm. 800,-. - Eerstvolgende vergadering: Dinsdag 9 januari in 't Allemanscafé. '"woningstichting Noord Limburg De dorpsraad Oostrum heeft bij de Woningstichting Noord Limburg een verzoek ingediend om enkele extra huiskranten neer te leggen bij het Postkantoortje bij de Fa. Kessels in de winkel. Iemand die geen krant in de bus krijgt en wel interesse heeft in een huurwoning kan er daar een ^meenemen. ~i j H KIS HARMONIE0 °OOSTRUM Zaterdag 6 januari 09.30 u. Oud papier ophalen. Papierophalers: R. Dupont, P. Gommans, L. Peters, Y. v. Ham, J. Martens, M. Jans sen, H. Joosten, T. Thielen, H. Versleijen, Jan Weijs, A. Deenen, M. Kessels, B. Hees been. Eikenhofkapel en Tamboerskorps liedjesmiddag. 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest Woensdag 10 januari Repetitie leerlingen tamboerkorps volgens afspraak. 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Donderdag 11 januari 20.15 u. Bestuursvergadering 4 Zondag 7 januari Maandag 8 januari OPGERICHT" 1918

Oostrum's Weekblad | 1996 | | pagina 4