Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 9-17 december Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Overl. ouders Haegens-van Lin, Toon Muller, vader Raedts, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie. Mie Staaks-Hermans Jaardienst Lies Janssen-Wolters, Piet Fleurkens, Peter Haans, jaardienst Nel v.d. Berg-Linskens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem.koor) Maandag 09.00 u. Gest. jaardienst Hubertus Janssen en Wilhelmina v. Dijk Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten (Met Rozenkransgebed) Marion Vermeulen Dinsdag 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 u Vrijdag 08.30 u 09.00 u Uitstelling van het Allerheiligste Voor 'n zieke Zaterdag 19.00 u. Huub v.d. Venne, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Ber van Dijk, Marion Vermeulen, Johan Kleuskens, Wim Heidens, Piet Peeters, overl. ouders Lemmens-Stevens, overl. ouders Broeren Kersten, Annie Theeuwen-Derks, Martin Vermeulen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Els Basten, Jacqueline Engels, Rianne Rijshouwer, Annemiek Moraal Zondag 08.30 u. Laura Op den Kamp, Suzan Nellen, Daniël wijnen, Marlie Schlepers 10.00 u. Loes Rouwette, Auke Reijnders, Renee Bartram, Maud Lepsi Tweede zondag van de Advent. De boetepredikant St. Jan de Doper roept op tot bekering: anders denken, anders praten, anders doen. Het Rijk van God (en daar bouwen we nu hier op aarde aan!) is niet gereserveerd voor een bepaalde groep mensen. Daar is plaats voor iedereen; ook voor de mens die zo vreemd doet. Trouwens de 9

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 9