9. Verslag commissies 10.Rondvraag/Sluiting. Namens het dagelijks bestuur, H. Holtackers. Beknopte notulen van de vergadering van 14 november j.L De intocht van Sinterklaas was door betreffende commissie voorbereid. Ook werd er gesproken over het beleid van het gemeenschapshuis. We zullen dit als Dorpsraad goed volgen. Het onderhoud van de Sparrendreef wordt verschoven naar 1996. De achterontsluiting van het NS Station is voor de (verre) toekomst wellicht niet geheel van de baan. Het uitbreidingsplan 3 voor Oostrum is nog onderwerp van studie en bespreking. Ondernemers woonachtig binnen dit plan hebben van de gemeente het verzoek ontvangen om tot eind januari 1996 af te zien van bouwaktiviteiten. Rond de oude watermolen is onlangs alles opgeknapt. Er is grote medewerking ontvangen van omwonenden en enkele leden van de Dorpsraad. Zaak is om het geheel nu bij te houden, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 1995 07 dec. Spellenavond, LVB 08 dec. Optreden Asteria Aostrumse Zangkompeneej 10 dec. Optreden Intratuin Veghel Aostrumse Zangkompeneej 10 dec. Optreden Intratuin Rosmalen Aostrumse Zangkompeneej 10 dec. Afhalen zittingskaarten leden 12 dec A.L.V. aide Beek 12 dec. Dorpsraad Werkcomité Bowling 15 dec. Optreden Intratuin Rosmalen Aostrumse Zangkompeneej 13 dec. Adventviering KBO 17 dec. Vrije verkoop zittingskaarten 19 dec. Kerstviering, OVB 20 dec. Kerststukjes maken, LVB 21 dec. Traditioneel kersttoepen in de kantine V.V.O. 21 dec. Kerstavond, LVB 24 dec. Kerstconcert Harmonie 27 dec. Kersttoernooi jeugd Tennisvereniging 29 dec. Wafelaktie, LVB 31 dec. Eikenhofkapel Loohorst 1996 07 jan. Liedjesmiddag Carnavalsvereniging De Karklingel 09 jan. Jaarvergadering en kienen LVB 12 jan. Zitting Carnavalsvereniging De Karklingel 3

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3