Veteranen SSS '18 - V.V.O. 2-0 Programma zaterdag 9 december 1995 V.V.O. - Lullingen aanv. 15.00 u. Bijeenkomst 14.30 u. SSS'18-VVO t FAIR PLAY Jeugd Komende zondag is de topper tegen de nieuwe medekoploper Hegelsom. Hierbij kunnen onze jongens zeker een steuntje in de rug gebruiken en zij rekenen dan ook op het Oostrumse publiek. Uitslag zaterdag 2 december 1995 De 2 - 0 overwinning van Overloon was eigenlijk zeer onterecht, daar V.V.O. veel beter was, maar jammer genoeg het beter niet in doelpunten kon omzetten. Jawel, doelrijpe kansen waren er wel en wel voor Chris Hovens, Theo v.d. Pas (die goed voetbalde in de spits), Sjef van Rooy, John Linnenbank en Jo Magermans. Verdedigend deed V.V.O. het ook erg goed, maar kon niet verhinderen, dat we door een eigen doelpunt (door P.v.d.B.), die erg ongelukkig de bal voor de goed keepende Piet Fleurkens in het eigen doel werkte, 1 - 0. Tevens de ruststand. Na de rust was het alleen nog maar Oostrum, dat aanviel en zich via voorgenoemde personen tal van kansen creëerden, zoals 'n mooie voorzet van Ger Stammen, die door Jo Magermans maar net naastgekopt werd. 7 Minuten voor 't einde ging Peter v.d. Burgt, die vandaag laatste man speelde, mee naar voren, om nog meer druk op Overloon te zetten. Er werd echter veel balverlies geleden en daar het niemand achter van Peter had overgenomen, kwam de SSS '18-speler vrij voor onze keeper en scoorde, 2-0. Verder gaf onze verdediging geen kansen weg. Onze verdediging, waarvan Gradje zich hoe langer hoe meer ontpopt als een spijkerharde verdediger. Al met al een leuke sportieve wedstrijd, waar alleen de scheidsrechter een onvoldoende haalde. Dan rest mij nog om Alex Oudenhoven namens ons allemaal van harte beterschap te wensen. Tot de volgende week thuis tegen Lüllingen (Duitsland). Pierre Programma zaterdag 9 december T.O.P. B1 - Oostrum B1 aanvang 13.00 uur vertrek 12.00 uur Programma donderdag 14 december S.S.S. '18 A1 - Oostrum A1 aanvang 19.30 uur vertrek 18.30 uur Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen jezelf de schuld geven bij verlies KNVB Is ook

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 15