Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 2-10 december Zaterdag 19.00 u. Overl. familie Fleurkens-Broeks, Piet Verheijen, Pierre Wolters, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Jans- sen-Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Zondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, Antoon Jansen, Mie Staaks-Hermans Gezinsmis 10.00 u. Gest. jaardienst Wilhelmina Jeuken en ouders, Martin Vermeulen, Piet Peeters, overl. ouders Broeren Kersten, overl. ouders Loonen-van Rens en deken Loonen, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie (Koor Harmony) Maandag 09.00 u. Gest. jaardienst Antoon en Wilhelmina Verheijen Dinsdag 09.00 u. Piet Direks Woensdag 09.00 u. Voor priesterroepingen en Herman de Kleijn (Met Rozenkransgebed) Donderdag 09.00 u. Gest. jaardienst overl. familie Claessens-Drabbels Vrijdag 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste 09.00 u. Voor 'n zieke Zaterdag 19.00 u. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Els Basten, Loes Kessels, Susan Frederix, Auke Reijnders Zondag 08.30 u. Marco Janssen, Richard Duin, Tom Gielens, Arjan Kempen 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Janssen, Maud Lepsi, Lieke ten Brummelhuis Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse bijzondere collecte voor onze eigen kerk. Advent Zondag 3 december: eerste zondag van de Advent. Met dit weekend begint het nieuwe kerkelijke jaar. Opnieuw een jaar van verwachting en vervulling, van belofte en werkelijkheid. Voordurend zijn wij op weg naar het Heil. Ons christen-zijn kan zo gemakkelijk sleur worden. 7

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 7