V.V. Oostrum - S.V.V.H. 3 -1 V.V. Oostrum behaalde een verdiende overwinning op de ploeg uit Heibloem. Vanaf de aftrap toonden de rood-witten meer initiatief. Ondanks enkele goede kansen werd de score pas in de 30e minuut opengebroken. Sjek Wilmsen gaf de assist en Eric Wijers scoorde 1 - 0. Na rust eenzelfde beeld. Na goed storend werk door de voorwaartsen kwam Sjek Wilmsen vrij en hij gaf de keeper geen kans en scoorde beheerst 2-0 in de 51e minuut. S.V.V.H. kon hier alleen hard spel tegenover zetten en zag in de 58e minuut een speler met rood vertrekken wegens natrappen. Het was Bas Kessels die dit overwicht in een doelpunt uitdrukte. Dat was in de 68e minuut. Vervolgens nam V.V.Oostrum wat gas terug en zowaar kwam S.V.V.H. weer terug in de wedstrijd. In de 80e minuut kreeg S.V.V.H. een vrije trap en terwijl V.V. Oostrum de muur nog aan het formeren was, werd de vrije trap genomen en de eindstand op 3 -1 bepaald, a.s. Zondag weer thuis tegen Grashoek. V.V.O. Oudijzeraktie V.V.O. Zaterdag 16 december Veteranen Uitslag zaterdag 25 november 1995 V.V.O.-SVB 0-9 Programma zaterdag 2 december 1995 SSS'18-V.V.O. Aanvang 15.30 u. Vertrek 14.45 u. Dat Blerick beter was kun je wel aan de eindstand zien. Het stond van te voren vast dat we zouden verliezen tegen SVB, alleen niet met hoeveel. SVB bestaande uit 'n aantal oud eredivisie spelers voetbaldeals of wij er niet waren, de enigste die 'n beetje verweer had was Gradje die deed het prima. Verder valt er niet veel te melden, wel floot Harrie Linders 'n goeie partij (bedankt). Na de rust kregen we nog ondersteuning van Herman Jeucken en Peter v.d. A. dit veranderde niet echt veel aan ons spel. Gerrie Clarcke debuteerde vandaag, volgende week, weer 'n zware tegenstander. SSS'18 tot dan Pierre. P.S. Sjaak bedankt voor de kantinedienst. V.V.O. Oudijzeraktie V.V.O. Zaterdag 16 december 13

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 13