limburgse vrouwenbeweging Donderdag 7 december Spellenavond Voor het jaarprogramma wordt afgesloten met de Kerstavond op 21 decem ber, willen we nog een gezellige, te gekke avond organiseren. Op deze avond gaan we oud-Hollandse spelen spelen en gezellig bij kletsenVoor de winnaars zijn er leuke prijsjes. Ook kun je op die avond nog ideën in dienen voor cursussen in 1996. b.v. Pottenbakken, Fimoklei, Koken enz. Veel cursussen kunnen al doorgaan bij een minimumaantal van 8 dames. Dus heb je een leuk idee, kom er dan mee. U vraagt en wij proberen het voor u te organiseren. Wij wensen jullie nog fijne Sinterklaasdagen toe en hopen met veel dames het Spel te kunnen spelen op 7 december. Aanvang: 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Oproep Oproep Oproep Oproep In 1994 brachten wij een bezoek aan het asielzoekerscentrum in Stevens beek. Vandaar kwam dan ook vorige week de volgende noodkreet; In het AZC wonen ongeveer 30 jongeren die zonder ouders in ons land zijn, in de leeftijd van 12 tot 18 jaar, zowel jongens als meisjes. Tijdens hun ver blijf in het centrum moeten ze worden voorbereid op een langer verblijf in Nederland. Daar hoort buiten Nederlands leren, leren koken enz. ook bij het op de fiets naar school gaan in bijv. Boxmeer en verder met de trein naar Cuijk. De meeste jeugd komt uit Afrika en zijn in de lente gekomen. Nu het gaat winteren komen wij warme truien, winterjassen, spijkerbroeken, mutsen, sjaals en handschoenen tekort. Iets nieuws aanschaffen kunnen ze echt niet van 30 gulden zakgeld. Het team medewerkers en de jongeren zou heel erg blij zijn met spullen die uw kinderen niet meer passen, niet meer leuk vinden enz. Daarom wil de LVB nog eenmaal kleding inzamelen voor jongeren tussen de 12 en 18 jaar. Kijkt U a.u.b. uw kasten nog eens na. U kunt deze kleding inleveren bij M. Verheyen, Geeststraat 10 in Oostrum. De LVB zal zorgen dat het goed terecht komt. Bij voorbaat dank. Inleveren kan tot 10 december Geeststraat 10. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 11