het Allerheiligste, om eerherstel te brengen aan God voor alles wat Hem wordt aangedaan, ook door ons, dat wij Hem geen plaats geven in ons dagelijks leven, dat wij Hem te weinig dankbaarheid tonen, Hem, de schepper van alle goeds. Mededelingen Kerkelijke St. Caeciliavieringen Zaterdag j.l., 18 november, vierde ons koor Harmony het St. Caeciliafeest en vierde tegelijk het 20-jarig bestaan van hun koor, in een druk bezochte H. Mis met heerlijke zang en kreeg de oprichtster van dit koor, Trudy Bonants, tevens 20 jaar lid van dit koor, 'n onderscheiding van de St. Gregoriusver- eniging. Jammer genoeg neemt Trudy (voorlopig) afscheid van ons koor Harmony, omdat zij, vanwege andere drukke bezigheden, de repetie niet meer bij kan wonen en Trudy is nu eenmaal geen persoon, die als show bij een koor gaat staan, zij wil volledig alles meezingen en dat kan nu eenmaal niet zonder repetities. Maar Trudy weet, dat als de omstandigheden veranderen, zij altijd bijzonder welkom is. Zij is altijd een geweldige kracht en steun geweest voor ons koor Harmony. Daarvoor onze hartelijke dank! Het ga je goed en heel graag: tot ziens! Zondag j.l., 19 november, vierde ons Gemengd Koor het St. Caeciliafeest in de H. Mis van 10.00 uur, onder grote belangstelling van het zangkoor van Maashees, waarvan onze dirigent Wim Lakeman ook dirigent is. En die belangstelling van Maashees was natuurlijk vanwege het feit dat Wim Lakeman "n onderscheiding ten deel viel. Na de H. Mis van 10.00 uur, waarin weer prima en enthousiast gezongen werd, ontvingen Wim Lakeman en Mevrouw Coopmans 'n onderscheiding van de St. Gregoriusvereniging voor hun 25 jaren koorzang. Beiden van harte gefeliciteerd met deze onderscheiding en mogen zij nog vele jaren 'n krachtige steun blijven voor ons Gemengd Koor. En tot alle zangers en zangeressen van het Koor zou ik willen zeggen: weest God dankbaar dat je dit talent gekregen hebt, het talent van te kunnen zingen, 'n grote weldaad. Misschien heb je daar nog niet bij stilgestaan, maar vraag het maar 'ns aan mensen die jarenlang bij 'n koor gezongen hebben en dan ineens moeten stoppen, omdat hun zangstem het begeeft, zij voelen -r dit als een groot gemis. Als je van die weldaad doordrongen bent, ga je met liefde en vreugde de Eucharistievieringen opluisteren met je zang. Zaterdag 24 november viert onze Harmonie haar St. Caeciliafeest in de kerk in de H. Mis van 19.00 uur. Vanzelfsprekend zullen zij deze Eucharistie viering zelf opluisteren met feestelijke muziek. En daarna zullen zij dit feest wel voortzetten met 'n gezellig samenzijn. Van harte gegund. En daarna weer veel vreugde en liefde voor de muziek! Uw pastoor 8

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 8