1996 07 jan. Liedjesmiddag Carnavalsvereniging De Karklingel 12 jan. Zitting Carnavalsvereniging De Karklingel 13 jan. Zitting Carnavalsvereniging De Karklingel 14 jan. Vastelaovesmernt Carnavalsvereniging De Karklingel 20 jan. Prinsenbal Carnavalsvereniging De Karklingel 24 jan. Jaarvergadering KBO 27 jan. Jeugdprinsenbal Carnavalsvereniging De Karklingel 03 febr. Aldewieverbal Carnavalsvereniging De Karklingel 10 febr. Prinsenreceptie Carnavalsvereniging De Karklingel 12 febr. Vastelaovesconcert Carnavalsvereniging De Karklingel 15 febr. Carnavalsmiddag KBO 17 febr. Vastelaovend (zaterdag) Carnavalsvereniging De Karklingel 18 febr. Vastelaovend (zondag) Carnavalsvereniging De Karklingel 19 febr. Vastelaovend (maandag) Carnavalsvereniging De Karklingel 20 febr. Vastelaovend (dinsdag) Carnavalsvereniging De Karklingel 03 mrt. Zondagochtendconcert Aostrumse Zangkompeneej samen met Harmonie Oostrum in de schouwburg te Venray 09 mrt. Vierkorentreffen Belfeld Aostrumse Zangkompeneej -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Sinterklaas-Kerst-Aktie Om de Sint in financieel opzicht tegemoet te komen, om de Oostrumse kinderen van een traktatie te voorzien en om de zieken en de hoogbejaarde mensen van Oostrum met Kerstmis een fruitschaal te overhandigen, zal in de week van 20 - 25 november door de leden van het Werkcomité een rondgang door Oostrum gehouden worden voor Uw finciële bijdrage. Bij voorbaat dank, het Sinterklaascomité m

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 9