Kerkdiensten O.L.V. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 18 - 26 november Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus, overl. ouders Lemmens-Stevens, Piet Peeters, Cor Thielen en zoon Toon, Martien Vermeulen, overl. ouders Broeren-Kersten, jaardienst Sjeng v.d. Pasch, Johan Kleuskens, Vader Raedts, overl. ouders Sikes- Rutten en overl. familie, Piet Janssen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, uit dankbaar heid voor de leden van ons koor Harmony. (Koor Harmony: dat vandaag haar 20 jarig bestaansfeest viert). Zondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen, Mie Staaks-Hermans 10.00 u. Jaardienst Sibertus Hubertus Moorrees en Hendrina, Maria Custers, uit dankbaarheid (Gemengd Koor) 09.00 u. Lies Janssen-Wolters Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 09.00 u. Voor 'n zieke 09.00 u. Tot bijzondere intentie (met Rozenkransgebed: voor 'n 'levende' kerk in onze parochie) 09.00 u. Uit dankbaarheid t.e.v. O.L.Vrouw van Oostrum 08.30 u. Uitstelling van het Allerheiligste 09.00 u. Mia Houba Zaterdag 19.00 u. Bert Egelsmeer, Harry Achten en overl. ouders, gest. jaardienst overl. ouders Janssen-Tacken, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels, Jacqueline Engels Zondag 08.30 u. Frank Janssen, Marco Janssen, Richard Duin, Tom Gielens 10.00 u. Simone Geraedts, Suzan Nellen, Auke Reijnders, Reneé Bartram Ter herinnering Iedere woensdag na de H. Mis van 09.00 uur Rozenkransgebed: de intentie van deze week is: Voor een 'levende' Kerk in onze Parochie Iedere vrijdag vóór de H. Mis van 09.00 uur (om half negen) uitstelling van het Allerheiligste, ledereen is van harte welkom. Wij brengen God eerherstel voor al datgene waarin wij tekort schieten tegenover God, vooral tegenover God als schepper van alle leven.

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5