Voorkom onvrede bij jezelf en je medespelers door het terugtrekken van een elftal, dus kom elke zondag voetballen. Leiders V.V. Oostrum V.V.O. Zaterdag 16 december V.V.O. Tussentijdse Oudijzeraktie Op zaterdag 16 december is er weer de tussentijdse oudijzeraktie. Tussen 9.00 uur en 12.00 uur kunt u oud ijzer brengen naar de loswal van het N.S. station. We halen dus geen ijzer bij u op! Breng ook nu geen milieu onvriendelijke spullen zoals koelkasten, diepvriezers, accu's etc. V.V.O. Oudijzeraktie V.V.O. Zaterdag 16 december V.V.O. Zaterdag 16 december V.V.O. Tussentijdse Oudijzeraktie V.V.O. V.V.O. Veteranen VVO Uitslag zaterdag 11 november VVO-BW 2-2 Programma zaterdag 18 november VVO - Maashees Aanvang 15.30 u. Bijeenkomst 15.00 u. VVO - BW 2 - 2 Oostrum begon uitstekend en creëerde zich veel kansen, die door mooi combinatievoetbal steeds gevaarlijk waren. In de twingste mi nuut kon de vandaag erg goed voetballende Theo van de Pas 'n pass onder scheppen en voorzetten, waar Jo Magermans na 2 keer kappen de bal in 't net joeg 1 - 0. Na de rust kwam BW iets beter uit de startblokken, toch wa ren de kansen weer voor Oostrum. Van de weinige kansen van BW werd er één verzilverd 1 -1Even later was het weer Theo van de Pas die Marcel Linders in stelling bracht en deze verzuimde niet om de 2 -1 voor VVO erin te schieten. BW had op 't einde de langste adem en bracht dit tot uitdruk-king door mooi uitgespeeld 2 - 2 te scoren. Maarten Arts floot tegen de naderende duisternis de wedstrijd af. We mogen terug zien op 'n sportieve wedstrijd. Maarten bedankt. Volgende week thuis tegen Maashees. Tot dan. 14

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 14