limburgse vrouwenbeweging Dinsdag 21 november 20.00 uur Gemeenschapshuis Kaarten maken Op dinsdag 21 november gaan we kaarten maken o.l.v. enkele Oostrumse dames. Er worden o.a. de volgende technieken toegepast: theezakjes - stempel - embrossing. U wordt verzocht het volgende mee te brengen:stanleymes - snijmat (evt. een broodplank) - schaartje - fijnschrijver. r> Er kunnen verschillende technieken worden uitgeprobeerd. Onkosten 1,00 per kaart. Tot ziens op 21 november. Donderdag 23 november 20.00 uur Gemeenschapshuis LVB kring Venray Het kringbestuur biedt u een politiek scholingsprogramma aan met als thema: 'Hoe veilig is onze veiligheid?' Op deze avond wordt de inleiding gehouden door burgemeester J. Waals met als onderwerp 'Kan de burger de zekerheid van een veilig bestaan verschaft worden?' - veilig in het verkeer - inzetten van stadswachten - handhaving van de veiligheid in onze rechtstaat - de bijdrage van de burgers aan de openbare veilgheid. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Opbrengst collecte Ned.Brandwonden Stichting De landelijke collecte van de Nederlandse Brandwonden Stichting in Oostrum, die in de week van 29 oktober jl. is gehouden, heeft 1023,90 opgebracht. De Nederlandse Brandwonden Stichting dankt, mede namens peuterspeelzaal 't Rommelhöfke, de gulle gevers en de collectanten, die voor dit mooie resultaat hebben gezorgd. De opbrengst van de collecte zal worden besteed aan verbetering van de behandeling van brandwondpatiënten, voorlichting aan diverse groeperingen over het voorkomen van brandwonden, wetenschappelijk onderzoek en het beheer van de Nationale Huidbank. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 11