Inschrijven hoeft niet meer! Wanneer u buiten het verspreidingsgebied van deze huis aan huis-krant woont, kunt u een abonnement nemen. Wanneer u meer informatie wenst, kunt u kontakt opnemen met het kantoor van de Woningstichting Noord-Limburg, Plataanstraat 15, Venray. Het kantoor is geopend van maandag t/m donderdag van 8.30 - 17.00 uur en op vrijdag van 8.30 - 12.30 uur. Het telefoonnummer is: 0478 582 858 Openbare vergadering van de 'Dorpsraad Oostrum' Uitnodiging voor de openbare vergadering van de 'Dorpsraad Oostrum', welke zal worden gehouden op dinsdag 14 november 1995 in het AMC te Oostrum. Aanvang 20.00 uur. Agenda 1 Opening 2 Notulen van de vergadering van 10 oktober j.l. 3 Ingekomen stukken Uitgegane stukken Mededelingen 4 Intocht Sinterklaas 5 Verslag commissies Openbare werken Financiën Welzijn VROM 6 Dorpenraden overleg 7 Ideeën 'Dorpsverfraaiing' 8 Agenda-samenstelling 1996 9 Feestavond 10 Rondvraag 11 Sluiting Namens het dagelijks bestuur, H. Holtackers, voorzitter Beknopte samenvatting van de notulen van 10 oktober j.l. Inmiddels hebben de herstelwerkzaamheden plaatsgevonden aan het onlangs aangelegde fietspad langs de stationsweg. Een achterontsluiting van het NS-station via Oostrum-zuid is uit oogpunt van kostenaspect niet haalbaar. De hiervoor gereserveerde gemeentegrond zal alsnog worden aangeboden ter aankoop door belendende grondeigenaren. Het wandelpad tussen Mgr. Hanssenstraat is weer opgeknapt. Het speelterrein bij de watermolen krijgt weer een grote onderhoudsbeurt. De commissie VROM heeft naar de gemeente toe gereageerd om onze bezwarenm kenbaar te maken tegen de gang van zaken. Ook heeft er een gesprek plaats gevonden met de heer Hoeksema van de Gemeente Venray.

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3