katholieken, niet meer worden nageleefd en die zelf willen uitmaken wat goed en kwaad is zonder rekening te houden met wat God, de Schepper van ons leven ons voorhoudt. Kom naar de Jongerendag in Roermond Op zaterdag 11 november 1995 Zaterdag 11 november is Roermond niet alleen geografisch, maar ook figuurlijk hét centrum voor katholieke jongeren in Limburg en voor alle andere jongeren die interesse hebben. De dag begint om 10.30 uur in de kathedraal (aan de Markt), wordt voortgezet in het Trefcentrum De Donderie, is tegen 17.30 uur ten einde en biedt voor iedereen wel iets onder het motto: Effe bijtankenen dan verder! Muzikale optredens van jongerenkoren en de groep Solid Rock. Videoclip die laat zien wat het organiserende Jongerenplatform doet. Workshops waarin je kunt kennismaken met de Kerk. Woord van Mgr. Wiertz en burgemeester Kaiser van Roermond. Persoonlijk en ontroerend verhaal van een leeftijdsgenote. Dr. Antoine Bodar vertelt over de huidige jongerencultuur. Katholieke jongerengroeperingen presenteren zich op een infomarkt. Bezinning/gebed: bijtanken bij Hem om gesterkt verder te gaan. Een feestelijke Eucharistieviering waarin de leeftijd verrassend laag is. Een dag die je niets kost en die je veel biedt De dag is helemaal gratis! Daarvoor bieden we je ook nog: Vervoer met bussen van de kathedraal naar het trefcentrum v.v. Een eenvoudige broodmaaltijd met soep en koffie/thee. Voor meer informatie en opgave: Jongerenplatform Bisdom Roermond, 0475 - 38 68 24 (overdag) of 046 - 437 30 75 ('s avonds). De elfde van de elfde is zo gek nog niet! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 7