10.00 u. Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels, Susan Frederix Zondag 15.00 u. Judith Philipsen, Susan Janssen, Maud Lepsi Donderdag 2 nov. 19.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp Hoogfeest van Allerheiligen In dit weekend, 28 en 29 oktober, vieren we in onze kerk het hoogfeest van Allerheiligen. Zaterdag in de Gezinsmis om 19.00 uur. Zondag in de H. Missen van 8.30 uur en 10.00 uur. Allerheiligen is het feest van de blijde thuiskomst; het happy end. Met onze gedachten zijn we bij al die mensen, die hun levensweg hebben voltooid. Zij zijn de weg van Christus gegaan en daarom delen zij nu in Zijn leven. Sommigen hebben zich door hun heldhaftige inzet een blijvende plaats veroverd in onze herinnering; anderen (de meesten) hebben heel eenvoudig hun plicht gedaan als vallende en opstaande mensen. Ze hebben allen de eindstreep bereikt. Het feest van Allerheiligen mogen we zien als een uitnodiging om de Weg van Christus te blijven gaan, die ons wordt voorgehouden door de Kerk. Allerzielendienst Zondag is er om 15.00 uur een Allerzielendienst in onze kerk. We weten dat velen op die dag het kerkhof bezoeken. Het is een goede gewoonte om van te voren de dienst in de kerk mee te maken. Deze dienst zal opgeluisterd worden door onze Harmonie en ons Gem. koor. Na deze dienst gaan we processiegewijze naar ons kerkhof. We stellen ons op voor de grot; Onze Harmonie speelt daar: een laatste groet. Gevolgd door het lied van ons Gem. koor: Ga mee met ons. Daarna kunt U een bezoek brengen bij het graf van Uw dierbaren overledenen. Mogen we een grote opkomst in onze kerk verwachten als dank voor alles wat onze overledenen voor ons gedaan hebbenen misschien wachten ze nog op ons gebed. Donderdag 2 november: Allerzielendag: is er om 9.00 uur geen H. Mis maar wel om 19.00 uur, die opgeluisterd zal worden door ons Gem. koor. Ik hoop dat we onze overledenen ook dan al niet vergeten zijn. Ter herinnering Iedere vrijdag wordt vóór de H. Mis van 9.00 uur, vanaf half negen het Allerheiligste uitgesteld om eerherstel te brengen aan God, wiens geboden, die Hij heeft gegeven voor het echte geluk van de mens, door velen, ook 6

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 6