Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum K Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag Woensdag 15.00 u. 09.00 u. 09.00 u. 28 oktober - 5 november Zaterdag 19.00 u. Gezinsmis - Thema: Allerheiligen Pierre Jacobs en overl. familie, gest. jaardienst Lamberdina Derks, gest. jaardienst Gerrit Rutten, zeswekendienst Piet Verheijen, Bert Egelmeers, Harrie Claessens en overl. familie Christiaans, Frits Veugen (Jongerenkoor van Oirlo) Feest van Allerheiligen Overl. ouders Jans-Verheggen, Mie Staaks-Hermans Piet Litjens, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, Harrie Valckx en overl. familie, gest. jaardienst Piet van Hout, Johan Kleuskens, Jaardienst Ger Janssen, Hendricus Verrijdt, gest. jaardienst Hubertus Jenneskens, Piet Peeters, Overl. ouders Camps- Willems, Cor Thielen en zoon Toon (Gem. koor) Allerzielendienst (Harmonie en Gem. koor) Tot bijzondere intentie Herman de Kleijn Allerheiligen 09.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen, voor Priesterroepingen (Met Rozenkransgebed) Allerzielen Geen H. Mis Voor de overledenen van hen die offerden met Aller zielen (Gem. koor) Eerste Vrijdag van de maand Uitstelling van het Allerheiligste Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Pierre Wolters, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Herman Hoex, gest. jaardienst familie Litjens en echtgenoten, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Arjan Kempen, Frank Janssen, Rik Op den Camp, Roel van Haeren Zondag 08.30 u. Marco Janssen, Richard Duin, Noud v.d. Mortel, Tom Gielens Donderdag 09.00 u. 19.00 u. Vrijdag Zaterdag 08.30 u. 09.00 u. 19.00 u. 5

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5