Mannenkoor de "Aostrumse Zangkompeneej houdt zaterdag 28 oktober een groots vierkorentreffen 1995 Als gastkoren treden voor u op: Het Deurnes mannenkoor o.l.v. Th. van Teeffelen Het Deurnes mannenkoor is opgericht in 1976 en bestaat momenteel uit 23 leden. Het koor treedt regelmatig op bij concerten in binnen- en buitenland Zo werd een zestal reizen ondernomen naar Italië, Spanje, Frankrijk en zeer recent naar Oostenrijk. In juli van dit jaar behaalde het koor bij een inter nationaal zangconcours te Aarle Rixtel een fraaie eerste prijs in de categorie superieur. a Het repertoire bestaat uit muziek uit de latere middeleeuwen tot en met muziek uit de tegenwoordige tijd. Het repertoire kent ook verschillende barbershopsongs en humorvolle Nederlandse liederen en drinkliederen. Zangvereniging Maas- en Neergalm uit Neer o.l.v. Lou Paffen Zangvereniging Maas- en Neergalm werd in 1983 opgericht en telt momen teel 79 zingende leden. Hoogtepunten van dit koor zijn ongetwijfeld geweest: het concours in 1954 te Vught en in Werkendam waar het koor in 1989 een eerste prijs met lof van de jury en het hoogste puntenaantal behaalde in de superieure afdeling. Tijdens de viering van het 100-jarig bestaansfeest werd het jubilerende koor namens HM de Koningin begiftigd met de Koninklijke Erepenning. In het kader van het 110-jarig bestaan maakte het koor haar eerste CD. Blericks mannenkoor uit Blerick o.l.v. Pierre Gerrits Het koor werd in 1948 opgericht onder de naam Mannenkoor Limburgia o.i.v. Leo van Rooy. Al in 1966 kreeg het koor een koninklijke goedkeuring en bij die gelegenheid werd een eerste concertreis gemaakt naar Nieder- weisel in Duitsland. In 1967 werd Limburgia onderscheiden met de Hugo Liotz-plakette, een hoge Duitse muziekonderscheiding, voor de eerste maal uitgereikt aan een buitenlands koor. Na een aantal geslaagde concerten in binnen- en buiten land werd in 1986 in de nieuwe Maaspoort te Venlo een voorjaarsconcert gegeven i.s.m. harmonie St. Michael uit Thorn. Het concert wordt gehouden in de kerk O.L. Vrouw Geboorte in Oostrum aanvang 20.30 uur. Entree is gratis. Belangstellenden zijn van harte welkom. Het gezellige informele gedeelte na afloop van het concert vindt plaats in het gemeenschapshuis aan de Watermolenstraat. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 13 Aostrumse zangkompeneej

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 13