OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames, Op dinsdag 31 oktober a.s. geeft dhr. Verlinden, goudsmid te Venray, een lezing over gouden en aanverwante sierraden. De avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Rabobank Venray-Oostrum Na het afscheid van Jan Janssen van de Rabobank Venray-Oostrum lijkt het ons een goede zaak om aan u bekend te maken, hoe de bezetting van het kantoor Oostrum momenteel geregeld is. Henk Weerts zal als financieel adviseur particulieren de markt Oostrum gaan bedienen. Henk is meestal s' middags bereikbaar in Oostrum en het zou prettig zijn, om als u zaken met hem wilt bespreken, vooraf een afspraak te maken, zodat er ook voldoende tijd voor uw financiële zaken ingeruimd kan worden. De bezetting aan de balie bestaat momenteel uit Joan Rothoff en Fieke van Peer. Doordat Joan binnenkort met zwangerschapsverlof gaat, zal de bezetting worden uitgebreid met Jeanne Morrees en Annie Jeuken. Jeanne en Annie werken beiden momenteel op ons kantoor in Venray en zullen dus t binnenkort op kantoor Oostrum de gelederen komen versterken. Vriendelijk verzoek onzerzijds om bij een bezoek aan ons kantoor in Oostrum uw bankpas en/of uw spaarbankafschriftmapje mee te nemen, omdat Annie en Jeanne de meeste mensen in Oostrum nog niet persoonlijk kennen. Wij hopen, dat wij u, net zoals in het verleden is gebeurd, persoonlijk en deskundig van advies kunnen dienen. Direktie Rabobank Venray-Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11 .O.V.B. 1

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 11