Kerkdiensten O. L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 21 - 29 oktober Zaterdag 19.00 u. Cor Thielen en zoon Toon, overl. ouders Broeren Kersten, Martin Vermeulen, Piet Peeters, overl. ouders Lemmens-Stevens, overl. ouders Houba- Henssen, Huub v.d. Venne, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, overl. ouders Sikes- Rutten, uit dankbaarheid, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie (Koor Harmony). Mie Staaks-Hermans Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie (Herenkoor) Tot bijzondere intentie Voor 'n zieke Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag 09.00 u 09.00 u 19.00 u Woensdag 09.00 u. t. e. v. O. L. Vrouw van Oostrum voor verkregen gunsten Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Koor Oostrumse Zangkompany) Herman de Kleijn Uitstelling van het Allerheiligste Uit dankbaarheid t. e. v. O. L. Vrouw van Oostrum Donderdag 09.00 u Vrijdag 08.30 u 09.00 u Zaterdag 19.00 u. Gezinsmis - Thema Allerheiligen Pierre Jacobs en overl. familie, Bert Egelmeers, Zeswekendienst Piet Verheijen, Lamberdina Derks, Gerrit Rutten, (Jongerenkoor van Oirlo) Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Erna Gooren, Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette Zondag 08.30 u. Frank Janssen, Merijn Gloudemans, Roel van Haren, Frank Frederix 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi. Humor in de pastoraal Gelezen in ons Bisdomblad: de Sleutel. Pastoor: "Dierbare parochianen, ik heb altijd gezegd dat ook de armsten der armen welkom zijn in mijn kerk. Welnu, uit de collectes van de laatste tijd blijkt dat mijn wens in vervulling is gegaan..." (Uit: Kerkklok Nieuwenhagen).

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5