Direct na de middag begon het tweede onderdeel het spel. Hieraan konden ook de kinderen deelnemen. Door Marlies en Margo waren leuke onderdelen ingebracht zoals spek happen, proeven van verschillende drankjes, een bekertje water transporteren over hindernisbalken, het paard of de pony het hoofdstel aandoen. Al met al de moeite waard en plezierig om naar te kijken. De uitslag werd: 1. Peter Graus 2. Theo Verstegen 3. Claudia Enders 4. Ilona Vink 5. Marlies Huijbers Als afsluiting van de clubdag vond er om 15.00 uur het onderdeel springen plaats. Daartoe werden de combinaties in diverse groepen ingedeeld naar ervaring. Er werd gestart door de ponycombinaties en daarna de paardencombinaties. Het parcours werd verreden over acht hindernissen. Iedere combinatie mocht een oefenparcours springen. Daarna begon de echte wedstrijd. Er werd echt gestreden en op het scherp van de snede gereden. De uitslag laat dit ook zien. Het was zeer spannend. Combinatie tijd 1. Piet Staaks 41,98 sec. 2. Theo Verstegen 43,75 sec. 3. Peter Graus 45,13 sec. 4. John Creemers 45,68 sec. 5. Ilona Vink 47,46 sec. Aan het eind van deze mooie clubdag kwam de algemeen kampioen uit de bus. Dit werd de combinatie Theo Verstegen met zijn paard Havanna. Alle prijswinnaars van harte proficiat. ledereen, die op welke manier dan ook een bijdrage heeft geleverd om deze clubkampioenschappen 1995 tot een plezierige en sportieve happening te laten zijn, zeggen wij als bestuur een welgemeend dank je wel. Het bestuur van LR en PC Nobel. NOBEL Vanavond komen onze leden rond 18.00 uur loten aanbieden. U steunt hun club door ook een lot te kopen Doe mee met de Grote Club-Aktie Bijvoorbaat onze dank, Korfbalvereniging Oostrum 19

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 19