herhaalde oproep Aan alle inwoners van Oostrum Zoals u heeft kunnen lezen in de huis-aan- huis brief, gaan we op zaterdag 14 oktober a.s. vanaf 9.00 uur beginnen met de heropbouw van het fort. Er zal een nieuwe glijbaan komen; het huisje krijgt een beurt en het houten fort zal her steld worden. Daarnaast zal er aan de sport- kant van de Watermolen een tafeltennistafel geplaatst worden voor de jeugd. Wij vragen of eenieder die tijd, kracht en zin heeft komt Jelpen (U kunt zich tijdig aanmelden bij Jack Schuurmans, tel. 58 62 86 voor verdere organisatie). Vele handen maken licht werk!! Kom dus!!!!! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ooo Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte parochie Oostrum 7-15 oktober Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. 19.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Jaardienst Harry Achten, overl. leden van de voorma- liqe bakkersvereniging van Venray, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Jansen-Wolters, Vader Raedts, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Overl. ouders Jans-Verheggen, Mie Staaks-Hermans Bedevaart van Oirlo Piet Custers, (Koor van Oirlo) Tot bijzondere intentie Gest. jaardienst Jan Zegers en Johanna Camps Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen Plechtig Lof met rozenkransgebed (Koor Harmony) T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum uit dankbaarheid Uitstelling van het Allerheiligste Voor 'n zieke Johan Kleuskens, Martin Moorrees, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix, Jacqueline Enge s, Loes Rouwette 7

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 7