Christus staan. Het is geen verloren tijd, het is een zegenrijke, kostbare tijd. Mededelingen Overleden Zaterdag 30 september hebben wij Piet Verheijen, van Jofferspas 31 begeleid naar zijn laatste rustplaats "Trans Cedron", moge Hij nu al genieten van een eeuwig volmaakt geluk en onze voorspreker zijn bij God. Piet, bedankt voor alles wat je voor je gezin, voor de harmonie en voor ons alle betekend hebt en dat was heel, heel veel. Getrouwd Op vrijdag 6 oktober dienen elkaar het Sacrament van het huwelijk toe: Carolus Bouten en Gerda Thielen, van Jofferspas 20. Wij wensen het bruidspaar heel veel geluk toe en Gods zegen op hun verdere levensweg. uw pastoor 'n Nadenkertje Als vele mensen wat meer geloofden en vertrouwden op de hulp die God ons geeft, dan zagen zij ook in hun hulpeloosheid 't kleine lichtpuntje dat men dan zo nodig heeft. Gaat het je goed dan is het leven zoet, gaat het je slecht dan is het waardeloos, zo wordt dan vaak gezegd. Het kruisje dat je dragen moet is maar een splinter van wat Hij voor ons heeft uitgeboet. Denk daarom 'ns meer aan Hem, die wij zo vaak vergeten. U weet waar U hem vinden kunt, waar Hij altijd aanwezig is. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Uitslagen Aspiranten: Oostrum - De Peelkorf 1 - O Doelpunten gescoord: Jacqueline 1x Strafworpen: 3-3 Junioren: Oostrum - Des 1 - 3 Franny 1x Senioren 1: Des - Oostrum 2-4 Maud 2x Sharon 1x Ingrid 1x 1 -3 11 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 11