Ongetwijfeld hebben zij in hun hart God hartelijk bedankt voor dit Gods ge schenk, want al is dit kind de vrucht van hun grote wederzijdse liefde, het is toch ook Gods kind, kinderen krijgen is immers Gods plan. Hartelijk gefeliciteerd met dit tastbare bewijs van Zijn goedheid, want wat waar is, is waar: "Zolang God kinderen in ons midden zendt, heeft Hij zich nog niet van ons afgewend, heeft Hij vertrouwen in de mens". Voor ieder kind wil God toch het eeuwig geluk, 4n kind voor Hem te mogen opvoeden brengt dus wel een grote verantwoordelijkheid mee, maar het moet jullie toch ook wel tot grote dankbaarheid stemmen, dat Hij jullie daar voor heeft uitgekozen, jullie die taak heeft toevertrouwd. Daarom staat het bij jullie ook al vast dat je STEN laat dopen, want al zal STEN bij jullie al alle liefde en geborgenheid vinden, nergens is een kind meer geborgen dan in Gods handen wat toch de betekenis is van het doop sel. Vóór dat het kind zelf iets kan bijdragen, wordt het kind al overstelpt met ZIJN liefde, Zijn hulp, Zijn genade. Ton en Marion, beseft jullie grote verantwoordelijkheid, blijft jullie kind om ringen met goedheid en hartelijkheid en liefde. Zolang een kind nog kind is, is het vaak de mooiste tijd, want ze worden groot voordat je het weet, en dan raak je ze weer kwijt, maar als je je kind thuis alle liefde en zorg hebt gege ven, raak je ze nooit echt kwijt. Ton en Marion, van harte gefeliciteerd met jullie tweede kind, met jullie zoon STEN. Moge Sten opgroeien tot jullie vreugde, tot geluk voor zijn medemensen tot opbouw van de gemeenschap van de kerk van Christus. Maak er iets moois van. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aan alle inwoners van Oostrum Zoals u heeft kunnen lezen in de huis-aan- huis brief, gaan we op zaterdag 14 oktober a.s. vanaf 9.00 uur beginnen met de heropbouw van het fort. Er zal een nieuwe glijbaan komen; het huisje krijgt een beurt en het houten fort zal her steld worden. Daarnaast zal er aan de sport- kant van de Watermolen een tafeltennistafel geplaatst worden voor de jeugd. Wij vragen of eenieder die tijd, kracht en zin heeft komt helpen. (U kunt zich tijdig aanmelden bij Jack Schuurmans, tel. 8 62 86 voor verdere organisatie). Vele handen maken licht werk!! Kom dus!!!!! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 7