Allen ook dan al van harte welkom in onze kerk. Zaterdag 14 oktober zal wereldwijd in alle kerken en kapellen tussen 10 en 12 uur de Rozenkrans gebeden worden voor de ongeboren kinderen, voor de steun aan moeders die in verwachting zijn en voor de bekering van de arborteurs en hun medewerkers. In onze kerk bidden wij gezamenlijk die Rozenkrans om 11.00 uur. Op zaterdag 14 oktober zal het Jongerenplatform van ons bisdom op be zoek zijn in de St. Lambertuskerk te Horst. Daar zal om 18.30 uur de H. Mis worden opgeluisterd door het Jongerenplatformkoor. Aansluitend zal in een ruimte onder de kerk een ontmoetingsavond gehou den worden, waarin zal worden uitgelegd wat het Jongerenplatform is en doet. Voor de JONGEREN die hun geloof en de kerk serieus willen beleven kan en wil ik deze bijeenkomst bijzonder aanbevelen. Je hoort dikwijls de jongeren zeggen: dat geloof en de kerk zegt mij niets. Zou de reden niet kunnen zijn dat zij te weinig afweten van de inhoud van het geloof en van de rijkdom van een Eucharistieviering, van de kerk, en daardoor veel vreugde en geluk vinden in hun geloof en in de kerk, in de Eucharistieviering. Onbekend maakt onbemind. Ik kan en wil ook niemand dwingen, maar ik zou de jongeren toch wel heel graag de goede raad willen geven: wilt U vreugde vinden in het geloof en geluk en de grote rijkdom van Kerk en Eucharistievieringen, bezoekt dan de bijeenkomsten van het Jongerenplatform, te beginnen met de bijeenkomst in Horst op 14 oktober. In de maand oktober wordt er in onze kerk iedere dag na de H. Mis van 9.00 uur de Rozenkrans gebeden voor het behoud van het geloof in onze gezin nen, alleen op de woensdagen wordt de Rozenkrans gebeden in het plechtig Lof van 19.00 uur. Mogen wij op velen rekenen? Gedoopt Zondag 24 september werd door het doopsel in de gemeenschap van onze kerk opgenomen: Harm Verheijen van de Broekhuizenstraat 40. Wij wensen Harm Gods zegen toe in zijn leven en veel geluk binnen het ge zin waarin hij opgroeit. Weer 'n blijde mededeling! Als je 'n geboortekaartje in je brievenbus vindt, denk je al gauw aan het nieuwe gedeelte van de parochie, maar dat was nu niet het geval, het kwam van de Boshuizen, maar wel van een gezin dat ook nog maar enige jaren geleden Oostrum voor hun home kozen en naar zij zeggen er heel gelukkig mee zijn. Het geboortekaartje kwam van de Spurkterdijk 8, waar Ton en Marion Arts-Swinkels 'n haast nieuw en gezellig huisje hebben opgebouwd met vereende krachten. Zij delen ons mede dat hun tweede kind in Oostrum geboren is op 16 sep tember een zoon, STEN; broertje van Liz. Een klein hulpeloos kind, maar iets wonderlijks moois, een grote rijkdom in hun leven. 6

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 6