Zondag 1 okt. Gemeentetournooi te Leunen (Steeghse Peelweg) Orkest 13.15 u. Aanwezig zijn in Leunen (vertrek 13.00 uur vanaf gemeenschapshuis). 13.40 u. Optreden orkest. 14.20 u. Optreden tamboerkorps (tamboerkorps uiter lijk om 14.00 uur aanwezig zijn in Leunen). Maandag 2 okt. Geen repetitie. Woensdag 4 okt. Leerlingen tamboerkorps volgens afspraak 19.30 u. Repetitie tamboerkorps. Agenda oktober: 07 oktober Oud papier ophalen 15 oktober Serenade 40 jaar Oozo 21/22 oktober Eikenhofkapel naar Wittlich 28 oktober Donateursaktie 29 oktober Allerzielenviering Concert voor Vrienden van de Harmonie Sinds dit jaar bestaat er een club Vrienden van de Harmonie. Deze club ondersteunt de harmonie en eenieder kan daar lid van worden. Naast periodieke informatie wordt eens per jaar aan de leden van de Vrien den van de Harmonie een concert aangeboden. Dit concert vindt plaats op zaterdag 30 september a.s. De Vrienden van de Harmonie hebben reeds een uitnodiging ontvangen en worden verzocht om 19.45 uur aanwezig te zijn in het gemeenschapshuis. Gemeentetournooi Muziekfederatie Venray Harmonie St. Catharina organiseert dit jaar het Gemeentetournooi. Het tour- nooi wordt gehouden in een tent aan de Steeghse Peelweg en is gratis toe gankelijk. Het orkest van onze harmonie neemt om 13.40 uur deel aan dit tournooi met de werken El Abanico van A. Javaloyes, Una Noche en Granada van Emilio Cebiain Ruiz en de Slavische Dans van A. Dvorak. Het tamboerkorps is om 14.20 uur aan de beurt. Zij spelen Lion Girls van R. v. Geel, II Tornada van J. Stoffels en A Concert for Naomi van N. Brands. Direkt na dit optreden om 14.45 uur wordt de uitslag bekendgemaakt. Veel succes! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Donderdag 12 oktober 1995 komen onze leden rond 18.00 uur loten aanbieden. U steunt hun club door ook een lot te kopen Doe mee met de Grote Club-Aktie 1 TL Bijvoorbaat onze dank, Korfbalvereniging Oostrum 3

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3