Jan Jansen neemt afscheid van de Rabobank Venray-Oostrum Op 28 september a.s. zal er tijdens een receptie in het gemeenschapshuis van Oostrum afscheid worden genomen van Jan Janssen. Jan is op 1 juli 1958 zijn carrière begonnen bij de Boerenleenbank in Oirlo. Per 1 oktober 1961 werd hij benoemd als kassier (destijds de benaming voor direkteur) van de Boerenleenbank Oostrum. Voor de mensen in Oostrum was het altijd en nu nog steeds "Jan van de Bank". Dit zegt genoeg over de betrokkenheid en over de bezieling waarmee Jan met zijn vak bezig was. Altijd stond hij klaar voor zijn cliënten en niets was hem teveel. In de loop der jaren is er in het Bankwezen natuurlijk ook veel veranderd. Zo werd de naam Boerenleenbank na de fusie met de Raiffeisenbank gewijzigd in Rabobank. Vanaf de jaren '70 begon de automatisering een steeds grotere rol te spelen. In 1993 is de Rabobank Oostrum gefuseerd met de Rabobank Venray. Al deze ontwikkelingen heeft Jan van nabij meegemaakt en nu na ruim 37 jaren gaat Jan afscheid nemen van de Rabobank en in het bijzonder van Kantoor Oostrum. Ook binnen het verenigingsleven in Oostrum heeft Jan diverse funkties vervuld en zijn betrokkenheid getoond met de plaatselijke bevolking. Uitnodiging Van ganser harte nodigt de Rabobank Venray-Oostrum u allen uit, om op 28 september a.s. van 17.30 tot 19.30 uur in het gemeenschapshuis van Oostrum afscheid te nemen van "Jan van de Bank". Wij hopen en verwachten dat Jan en Marie-Louise zullen gaan genieten van hun vrije tijd en wensen hun tezamen met hun kinderen voor de toekomst veel geluk en gezondheid toe. Het Kantoor Oostrum is op deze dag vanaf 12.30 uur gesloten. Namens het Bestuur van de Rabobank Venray-Oostrum J.W.G.A. van Rens, voorzitter Rabobank Venray-Oostrum 5 Rabobank

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5