Uitstelling van het Allerheiligste Iedere vrijdag wordt vóór de H.mis van 09.00 uur (dus half negen) het Allerheiligste uitgesteld, om God eerherstel te brengen voor alles wat Hem in onze tijd wordt aangedaan, Hem de Schepper van alle leven. Vanzelfspre kend bent U ook dan allen van harte welkom. Gedoopt Op zondag 17 september kwam voor het eerst naar de kerk, samen met haar ouders, peter en meter, en andere familieleden: Fieke Linskens. Samen wonen ze op de Vlasakker nr. 12. Wij wensen haar Gods zegen toe in haar leven en veel geluk binnen het gezin waarin zij opgroeit. Rozenkrans voor het leven In de maand oktober zal wereldwijd de "Rozenkrans voor het Leven" gebe den worden. Ook in Nederland zal hieraan worden deelgenomen. Tussen 10 en 12 uur zal op zaterdag 14 oktober in alle kerken en kapellen de Rozen krans gebeden worden voor de ongeboren kinderen, voor de steun aan moeders die in verwachting zijn en voor de bekering van de arborteurs en hun medewerkers. Wij zullen in onze kerk die Rozenkrans bidden zaterdag 14 oktober om 11.00 uur. We komen daar nog nader op terug. Voor de jongeren die hun geloof serieus willen nemen en beleven Op zaterdag 14 oktober zal het jongerenplatform van het bisdom op bezoek zijn in de St. Lambertuskerk in Horst. Daar zal om 18.30 uur een H. mis worden opgeluisterd door het jongerenplatformkoor. Aansluitend zal in een ruimte onder de kerk een ontmoetingsavond gehou den worden, waarin zal worden uitgelegd wat het Jongerenplatform is en doet. Tevens zal door het getuigenis van een platformlid worden aangege ven waarom het Jongerenplatform hem zo aanspreekt, en zal door een gedachtenwisseling over een bepaald thema de ruimte voor serieus gesprek worden aangegeven. Ik wil onze jongeren deze bijeenkomst bijzonder aanbevelen, u zult daar tot de ontdekking komen dat er heel wat meer jongeren geloven dan u waar schijnlijk denkt. En ik ben ervan overtuigd dat degenen die die avond hebben bijgewoond, blijer, gelukkiger huiswaarts keren, dat hun leven veel meer betekenis gaat krijgen, dat ze meer inhoud, meer zinvolle inhoud aan hun leven gaan geven. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 4

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4