limburgse vrouwenbeweging Politiek scholingsprogramma Wederom biedt het kringbestuur u een politiek scholingsprogramma aan. Het blijkt dat de afgelopen jaren de interesse in politiek bij vrouwen is toegenomen. De werkgroep politiek is erin geslaagd om de onderwerpen die gepresenteerd worden te betrekken op de veiligheid in de gemeente Venray. Vele ontwikkelingen vinden jaarlijks plaats en daaruit is een keuze gemaakt. Het thema is: Hoe veilig is onze veiligheid De cursus bestaat uit 3 bijeenkomsten. Donderdag 5 oktober: De veiligheid van de mens in woon- en leefomgeving. - Korte inleiding over streek- en bestemmingsplan. - Het tot stand komen van een nieuwe wijk. - Bij de toelichting speciale aandacht voor de veiligheidsaspecten bij het plannen en tot stand komen van een nieuwe woonwijk. Verzorgd door: "Onderafdeling Ruimtelijke Ontwikkeling". Gemeentehuis Venray. Aanvang 20.00 uur. Donderdag 23 november 1995: Kan de burger de zekerheid van een veilig bestaan verschaft worden? Veiligheid in het verkeer, inzetten stadwachten, handhaving van de veiligheid in onze rechtstaat, de bijdrage van de burgers aan de openbare veiligheid. Inleiding door burgemeester J. Waals. Gemeenschapshuis Oostrum, aanvang 20.00 uur. Dinsdag 23 januari: Het ontstaan en de ontwikkeling van gevoelens van onveiligheid. Veranderingspatroon van waarden en normen, toename van kleine criminaliteit, wat doet het Halt-project. Inleiding door de heer Franssen van het Halt-project. Zaal in den Engel, aanvang 20.00 uur. Opgave tot 1 oktober bij B. Direks tel. 8 10 96. Cursus 50+: einde of een nieuw begin? Waarom deze Cursus? Vrouwen van rond de vijftig hebben nog zo'n 40 van het leven voor zich. 19

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 19