£5 Hallo Jeugdleden. Door 'n druk lesrooster kunnen de tennislessen voor de jeugd helaas niet doorgaan, maar in het voorjaar medio april als alles volgens planning gaat kan er weer gestart worden met tennislessen. Jeugdcommissie Opgave voor uitwisselingstoernooi op 30 september. Tijdens de Algemene Leden Vergadering is aan het bestuur gevraagd of het mogelijk was om eens een uitwisseling te organiseren met een andere tennisvereniging. Naar aanleiding hiervan is contact gezocht met de tennisvereniging Oirlo-Castenray, welke wel interesse bleek te hebben. Op zaterdag 30 september wordt er dan ook voor alle senioren van beide verenigingen een uitwisselingstoernooi georganiseerd. Indien mogelijk vinden alle wedstrijden plaats op de tennisbanen in Oostrum. Aanvang en verdere opzet van het toernooi is afhankelijk van het aantal deelnemers. Duszet uw beste beentje voor en doe mee! Dit kunt u doen door u telefonisch op te geven bij Marij Camps (tel. 7 14 84) tot uiterlijk maandag 11 september. De toernooicommissie. Huisvrouwen-uitwisselingstoernooi. Het uitwisselingstoernooi voor huisvrouwen met Oirlo/Castenray in juni was goed bevallen en we hebben toen afgesproken om ook dit jaar nog eenmaal in Oostrum te spelen. Dit zal gaan plaats vinden op donderdag 21 september 1995 in de ochtend (vanaf 9.00 uur.). We hopen dat veel vrouwen zich hiervoor opgeven, ledereen kan dit doen, zowel beginners als gevorderden, individueel als met een groepje. Toon je enthousiasme en doe mee! Het strookje moet voor vrijdag 15 september binnen zijn bij Linda Bolten, Randenrade 36, Oostrum. Daarna krijgt iedereen bericht over de indeling. Uitwisseling Huisvrouwentoernooi Oirlo/Castenray-Oostrum Naam: Adres: tel Geeft zich op met: Strookje inleveren voor 15 september 1995 13 rn% TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 13