Mededelingen Zondag 27 augustus ontving in onze kerk het Sacrament van het doopsel: Susanne Kunkeler en Dionne Theuws. Vrijdag 1 september zullen Geert Siebers en Mariëlle Tacken in onze kerk een kerkelijk huwelijk sluiten. Voor 1996 staat reeds vast 24 maart zal Monseigneur Castermans het H. Vormsel toedienen aan de Vormelingen van groep 8. 5 mei eerste communie van de kinderen van groep 4. Zondag 19 mei Maria-processie. Opbrengst Miva-Collecte De kerkcollecte voor de Miva-Collecte heeft opgebracht 450,-. Hartelijk dank aan alle gevers. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging Op dinsdag 5 september a.s. komt de bekende Fa. "Jan de Boer Natuur- produkten" uit Elsloo-Limburg naar het gemeenschapshuis te Oostrum, om voor onze leden en genodigden een gezellige, maar tevens leerrijke avond te verzor gen. De feestelijke avond begint om 20.00 uur met koffie en heerlijke Limburgse vlaai. Daarna volgt een interessante uiteenzetting over het thema "Leven en Gezondheid", waarbij u kennis kunt maken met een aantal van de vele gezond heidsartikelen, die u eventueel mag aanschaffen tegen fabrieksprijs. En als klap op de vuurpijliedere deelnemer ontvangt een nuttig geschenk ter waarde van f 35- (vijf en dertig gid). leder mannelijke deelnemer ontvangt een extra geschenk. U begrijpt, dat i.v.m. de grote belangstelling en de vlaai die firma de Boer vers uit Elsloo meebrengt, wij moeten weten met hoeveel personen u deze gezellige leerrijke avond denkt bij te wonen. Opgave tot 1 september bij B. Direks tel. 8 10 96. Volgende week zaterdag begint weer de J Oostrumse kermis. Terwijl u kermis viert geniet U van de mooie bloemen die aangeboden worden door de Aostrumse zangkompeneej^J 6

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 6