Zondag 8.30 u. 10.00 u. Maandag Dinsdag 9.00 u. 9.00 u. Woensdag Donderdag Vrijdag 9.00 u. 9.00 u. 9.00 u. 14.00 u. Kerkdiensten O.L. Vrouw geboorte Parochie Oostrum 2-10 september Zaterdag 19.00 u. Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, voor een overl. broer, Bert Egelmeers, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie Staaks-Hermans, Antoon Janssen Overl. ouders Broeren-Kersten, Piet Peeters, Cor Thielen en zoon Toon, overl. ouders Haegens-van Lin (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum, voor de familie Vermeulen-Moorrees, Ber van Dijk en overl. familie, Marion Vermeulen Voor Priesterroepingen (met Rozenkransgebed) Voor 'n zieke Voor de overl. familie Brouwer en voor 'n jarige Voor het Bruidspaar Peter Jacobs en Mariëlle Camps (Zangkoor Melody) 19.00 u. T.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum-Feest van Maria Geboorte (Gem. koor) Zaterdag 19.00 u. Toon Muller, Piet Baltussen (namens de bewoners van Boshuizen, Vader Raedts, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels Ralph Kessels, Maurice van Mill Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven Erna Gooren, Laura Op den Camp Feest van Maria geboorte Vrijdag 8 september, feest van Maria Geboorte, patrones van onze kerk. Daarom is er die dag ook 'n avondmis om 19.00 uur, die opgeluisterd wordt door ons Gem. koor. Uitstelling van het Allerheiligste Iedere vrijdag wordt vóór de H.mis van 9.00 uur, om half negen, het aller heiligste uitgesteld, om God eerherstel te brengen voor alles wat Hem in onze tijd wordt aangedaan, Hem de schepper van alle leven. In Nederland werden dit jaar weer 40.000 kinderen vermoord in de moederschoot, wreed aardig worden zij verscheurd en verminkt. Het is een slag in het gelaat van een liefdevolle Schepper, en een primitief barbaarse misdaad ten opzichte van een totaal weerloos onschuldige. Zondag 8.30 u. 10.00 u. 5

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5