Programma maandag 4 september Regio beker Oostrum C1 - RESIA C1 aanv. 18.30 u. Programma dinsdag 5 september Vriendschappelijk Oostrum A1 - SSS '18 aanv. 19.00 u. Programma woensdag 6 september Vriendschappelijk Oostrum B1 - Meerlo B1 aanv. 19.00 u. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen Toernooi/Barbecue 2 september De aanvang van het toernooi op 2 september is om 11.00 uur. ledereen speelt 2 keer en een wedstrijd duurt 45 minuten. Hieronder volgt het wedstrijdschema: 11.00 u. H.Camps/J. Cremers - L. Lenssen/J. Nohlmans M. Noldus/A. Vermeulen - N. Camps/Gradje Wilms 11.45 u. M. v/d Boogaard/M. Kusters - A. Bruysten/N. v/d Pas H. v. Dijk/P. Timmermans - Gonny Wilms/W. Kateman 12.30 u. Gradje Wilms/L. Lenssen - H. Camps/J. Nohlmans J. Cremers/A. Vermeulen - M. Noldus/N. Camps 13.15 u. M. v/d Boogaard/P. Timmermans - H. v. Dijk/M. Kusters J. Brands/M. Bus - R. Simons/N. Martens 14.00 u. A. Bruysten/Gonny Wilms - N. v/d Pas/W. Kateman 14.45 u R. Simons/J. Brands - N. Martens/M. Bus Diegenen die zich voor de barbecue hebben opgegeven zijn van harte welkom vanaf 20.30 uur in de kantine bij de voetbalvelden. De Toernooicommissie Opgave voor uitwisselingstoernooi op 30 september Tijdens de Algemene Leden Vergadering is aan het bestuur gevraagd of het mo gelijk was om eens een uitwisseling te organiseren met een andere tennisver eniging. Naar aanleiding hiervan is contact gezocht met de tennisvereniging Oirlo-Castenray, welke wel interesse bleek te hebben. Op zaterdag 30 septem ber wordt er dan ook voor alle senioren van beide verenigingen een uitwisse lingstoernooi georganiseerd. Indien mogelijk vinden alle wedstrijden plaats op de tennisbanen in Oostrum. Aanvang en verdere opzet van het toernooi is afhanke lijk van het aantal deelnemers. Dus... zet uw beste beentje voor en doe mee! Dit kunt u doen door u telefonisch op te geven bij Marij Camps (tel. 7 14 84) tot uiterlijk maandag 11 september. De Toernooicommissie t FAIR PLAY 13 accepteren van verschillen KNVB is ook Z2 Ci TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 13