Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 26 augustus - 3 september Zaterdag 19.00 u. Gezinsmis - opening van het nieuwe schooljaar Voor de leerlingen van onze basisschool Overl. ouders Camps-Jeucken en Peter Camps, overl. ouders Achten-Verdijk en kinderen, jaardienst Johan Camps en overl. familie (Koor Harmony) Mie Staaks-Hermans Overl. ouders Jans-Verheggen, overl. ouders Camps- Willems, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie (Herenkoor) Tot bijzondere intentie Voor 'n jarige broer Tot intentie van de O.V.B. Voor de vrede in de wereld (met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum Eerste vrijdag van de maand Uitstelling van het allerheiligste Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Voor het Bruidspaar Geert Siebers en Mariëlle Tacken (Zangkoor Melody) Voor 'n overl. broer, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi Emil Moure, Wim Clephas, Marco Janssen, Richard Duin 10.00 u. Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Frank Janssen, Frank Frederix Dinsdag 19.30 u. Els Basten, Erna Gooren MIVA collecte In alle H. Missen in dit weekend de collecte voor de MIVA. Meer hierover vindt U in het hier bijgevoegde foldertje. De collecte wordt U warm aanbe volen. Uitstelling van het allerheiligste We zien op de TV, we lezen het dagelijks in de krant, hoeveel ellende er in de wereld is, dicht bij en ver af, hoeveel mensen haast ondragelijk lijden te verduren hebben, en we hebben medelijden met hen, en terecht. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. 19.30 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. 13.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u.

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5