Kopij senioren en veteranen: Kopij jeugd: Mgr. Hanssenstraat 12 Valkenkampstraat 20 A A De aan9e'everde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Voorbereiding seizoen '95 - '96 Op zondag 30 juli a.s. begint de voorbereiding van het nieuwe seizoen met een eerste gezamenlijke training. Aanvang van deze training is 11.00 uur. Hierbij willen wij graag alle leden uitnodigen voor deze eerste training. Op dinsdag 1 augustus start de trainingen voor de eerste drie elftallen. Spelers zullen hiervoor een uitnodiging ontvangen. De trainingen voor de overige elftallen start op donderdag 17 augustus. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Bij deze willen wij iedereen bedanken die op wat voor manier dan ook heeft meegewerkt aan het slagen van de werkzaamheden rondom de fietsvier daagse. Wij willen enkele namen noemen: de fa. Raedts en Stg. Gemeenschapshuis, in het bijzonder Patrick Pijpers. Niet te vergeten de dames, zelfs enkele oud-leden, en de "mannen". Wij hopen als wij de mogelijkheid krijgen, dat wij volgend jaar weer jullie hulp mogen vragen. Wij wensen iedereen, dit ook namens het bestuur, een fijne en zonnige vakantie toe. O.V.B. werkgroep fietsvierdaagse De eerstvolgende gymavond voor de dames van de O.V.B. is op maandag 4 september a.s. Het bestuur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 8 RUMSE WEN GING 1935 - 1995

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 8