Zondag 08.30 u. 10.00 u. Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 15-23 juli Zaterdag 19.00 u. Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Johan Kleuskens, Cor Thielen en zoon Toon, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, overl. fam. Joosten-Rutten Overl. ouders Jans-Verheggen, Mie Staaks-Hermans Toon Muller, Piet Baltussen (namens de bewoners van Boshuizen), (Gem.koor) Maandag 09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Toon van Arsen, echtgenote en Harry, Jeanne Pans- Kersten en overl. familie Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie (Met rozenkransgebed) T.e.v. O.L. Vrouw Dinsdag Woensdag 09.00 u. 09.00 u. Donderdag Vrijdag 09.00 u. 09.00 u. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen en uit dankbaarheid Zaterdag 17.30 u. Gertruda en Willem Janssen-Janssen, kinderen en kleinkinderen, Piet Peeters, overl. ouders Lemmens- Stevens, Giel Vennekens en echtgenote en weder zijdse familie. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. Susan Janssen, Maud Lepsi, Laura Op den Kamp. Rik Op den Camp, Tom Gielens, Arjan Kempen, Macro Janssen 10.00 u. Loes Rouwette, Suzan Nellen, Simone Geraedts Vakantie: Een tijd om te ontspannen, te genieten van het hopelijk mooie weer, tot rust te komen. Maar ook de tijd om weer wat dichter na elkaar toe te groeien; een kans om ons hart wat meer open te stellen voor God en zijn liefde; een kans om ons antwoord op deze Liefde te verdiepen en dit vooral in de concrete liefde tot allen. Moge het een tijd van vreugde zijn voor ieder van U. Ik wil ook daarvoor voor U allen bidden in Lourdes. P.s. Mocht u tijdens mijn verblijf in Lourdes dringend een priester nodig hebben, dan kunt U contact opnemen met kapelaan Bouman, tel. 1 16 64. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3