van ons eerste kind, waar we zo naar verlangd hebben, een dochter SUSANNE. Voor hen is SUSANNE, zoals blijkt uit de tekst op het geboorte kaartje, een heerlijk geschenk uit de hemel, iets kostbaars, waarvoor zij zich met al hun liefde willen inzetten. Na moeilijke, pijnlijke jaren begon de zon weer 'n beetje te schijnen toen zij 'n eigen huis konden betrekken in de van Broekhuizenstraat en nu met zo'n heerlijk kind in hun midden schijnt de zon volop. Brigitte en Rob, van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe, grote rijkdom, met SUSANNE. Moge SUSANNE voor jullie 'n hemels geschenk blijven, dat zij voor jullie 'n stukje hemel op aarde is. Het tweede geboortekaartje, ook weer 'n heerlijke tekst, kwam van Gerda en Frank Martens-Philipsen van Randenrade 92. Maar daags voordat ik het kaartje ontving was ik al op de hoogte gebracht door Lei Martens, die ik bij het ziekenhuis aantrof, en dan denk je allereerst: is hij voor zichzelf of voor 'n familielid in het ziekenhuis? Ik vroeg hem dus "wat doe jij hier in het ziekenhuis? Het antwoord was'n heerlijke, royale lach... enik ben opa geworden. Ik stond dus tegenover 'n trotse opa. En toen kwam ook Frank te voorschijnineens twee gelukkige, overgeluk kige mensen en Gerda natuurlijk niet minder. Gerda en Frank delen ons mede dat zij vader en moeder zijn geworden van 'n schat van een kind, hun eerste kind, een dochter NIKA. Heerlijk nieuws van twee moedige mensen, die ondanks tegenslagen blijde en gelukkige mensen zijn en die hun liefde nu bekroond zien met een heer lijke vrucht, 'n heerlijk geschenk, van hun wederzijdse, grote liefde. Vanzelfsprekend hebben zij een spannende tijd, spannende dagen be leefdzal alles goed aflopen.... zal 't een gezond kind zijn., enz. Zij hebben 19 juni waarschijnlijk geen woorden gevonden om hun dankbaar heid, hun vreugde uit te drukken toen zij hun kind, hun NIKA, gezond en wonderlijk mooi, in hun handen mochten nemen. Ik denk dat zij hun geluk niet op kunnen als zij in hun heerlijk, nieuw, aange past huisje op de Randenrade, nu ook NIKA, de vervulling van hun droom wens, spoedig in hun midden mogen hebben. Gerda en Frank, van harte gefeliciteerd met de beloning, de hemelse belo ning, van jullie wederzijdse liefde. Mogen jullie een heerlijke, gelukkige toekomst tegemoet gaan met jullie gro te rijkdom, met jullie NIKA, in jullie midden. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Agenda 1995 06 juli Fietsvierdaagse, OVB 19 aug. Fietstocht Vriendschap door Samenwerking 20 aug. Familie Korfbaltoernooi

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4