Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie 1 - 9 juli Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag Zaterdag 09.00 u 11.00 u 14.00 u 19.00 u Overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen- Wolters, overl. ouders Haegens-van Lin, jaardienst Cor Thielen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Antoon Janssen Peter Haans, Mie Staaks-Hermans (namens de vrien den van Staaks), Piet Baltussen (namens de bewo ners van Boshuizen), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. Koor) T.e.v. de H. Antonius uit dankbaarheid Cor Thielen Voor Priesterroepingen (met Rozenkransgebed) Wiel v.d. Pasch EERSTE VRIJDAG VAN DE MAAND Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie Voor het Bruidspaar Raedts-Peeters Voor het Bruidspaar Hellegers-Künen Toon Muller, Vader Raedts, Giel Vennekens en echt genote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Judith Philipsen, Linda Camps, Els Basten, Loes Kessels Zondag 08.30 u. Tom Gielens, Arjan Kempen, Noud v.d. Mortel, Marco Janssen Laura Op den Camp, Suzan Nellen, Loes Rouwette, Linda Wijnhoven 10.00 u Wederom heerlijk, vreugdevol nieuws! Mochten we de vorige week in het Oostrums Weekblad drie meldingen maken van 'n geboorte, in diezelfde week kwamen nog 'ns twee heerlijke geboortekaartjes binnenrollen. Het eerste kwam van Brigitte en Rob Kunkeler-Muller, van Broekhuizen- straat 31. Ik herinner me nog heel goed de dag dat ik Rob, met veel pijn, in het zieken huis aantrof, maar ineens glinsterden zijn ogen. "ik heb groot nieuws", zei hij. "Brigitte is in verwachting". En nu is hij samen met Brigitte natuurlijk overge lukkig dat zij kunnen mededelen, wij zijn 18 juni vader en moeder geworden 3

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3