limburgse vrouwenbeweging LVB leden attentie! Dinsdag 27 juni is onze jaarlijkse fietstocht. Vertrek: 9.00 uur bij de Rabo-bank Oostrum Thuiskomst: rond 18.00 uur Eigen bijdrage: 10,- per persoon alles inbegrepen Opgeven: bij Bergi Direks vóór 20 juni tel. 8 10 96 Wat krijgt u hiervoor? Frisse lucht, een mooi landschap, gezelligheid, gezonde lichaamsbeweging en: - een stop met koffie en vlaai op een pittoresk dorpsplein - een geheel verzorgde pick-nick met soep, fruit enz. op een plekje spe ciaal voor u uitgezocht - na de middag een bezoek aan een kruidentuin in Meterik, waar uitleg over kruiden wordt gegeven. Onder het motto hoe mee zielen hoe meer vreugd tot ziens op 27 juni. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste kinderen van Ador, Op zaterdag 17 juni organiseren zeven jeugdclubs uit Noord-Limburg weer een groot sport- en spellen- instuif Rollebol genaamd. Dit jaar wordt Rollebol in Oostrum gehouden bij de_ watermolen. Om 10.00 uur wordt Rollebol geopend en om 16.30 uur is de4 prijsuitreiking. Zorg ervoor dat je op tijd bent. 9.50 uur bij de watermolen), ledereen moet de volgende spullen meebrengen: - Zwemkleding - Droge kleren - Handdoek - Lunchpakket drinken - Goed weer en goede zin - Eventueel een beetje geld Neem kontakt op zodat de leiding weet of je mee doet met Rollebol. Tot zaterdag 17 juni, groetjes, Leiding en Bestuur Ador -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 6