Peeltoernooi 1995 te Koningslust Op zaterdag 17 juni om 16.30 u. neemt ons tamboerkorps deel aan het Peel- tournooi dat gehouden wordt in het Dorpshuis "de Sprunk" te Koningslust. De organisatie is in handen van fanfare "Eendracht Maakt Macht". Direkt na het optreden worden de uitslagen bekendgemaakt. De jurering van de drum bands wordt gedaan door dhr. August Thissen. Het tamboerkorps speelt als inspeelwerk Lion Girls van R. van Geel en vervolgens II Tornado van Jos Stoffels en A concert for Naomi van N. Brands. Veel succes! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum - 25 juni Saterdag 19.00 u. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 08.30 u 10.00 u 09.00 u 09.00 u 09.00 u GEZINSMIS: thema: VADERDAG Harry Thuijls, Johan Kleuskens, Wim Heidens, jaar- dienst Toon Reijnders, overl. ouders Poels-Janssen, zeswekendienst Mie Staaks-Hermans, Cor Thielen en zoon Toon, Martin Vermeulen, Ben en Fien Broeren Kersten, Piet Peeters, overl. ouders Lemmens-Ste- vens, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Ber van Dijk, Marion Vermeulen, Annie Theeuwen- Derks, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (Koor Harmony) overl. ouders Jans-Verheggen Lei en Ger Janssen, Jan Kessels (Gem. Koor) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid Uit dankbaarheid voor 'n verkregen gunst (met Rozenkransgebed) Voor 'n zieke Voor de bewoners van Schuttersveld Tot bijzondere intentie Voor het Bruidspaar Broeren-Willems Zaterdag 19.00u. Overl. ouders en familie Sikes-Rutten donderdag 09.00 u 14.30 u Vrijdag 09.00 u 14.00 u Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp Zondag 08.30 u. Marco Janssen, Richard Duin, Frank Janssen, Frank Frederix 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3