Afscheid Jan Janssen van de Rabobank Per 1-10-1995 zal Jan Janssen, directeur van het kantoor Oostrum, op 63- jarige leeftijd gebruik gaan maken van de VUT-regeling. Ter gelegenheid hiervan zal op donderdag 28 september op feestelijke wijze van Jan afscheid worden genomen met een receptie, waarover u nog nader wordt geïnformeerd. Jan Janssen is een standbeeld in de Oostrumse gemeenschap en met recht wordt hij daar gekend onder de eretitel "Jan van de bank". Hij is een van die excellente personen die de Rabobank vanuit de kleine plaatselijke Boeren leenbanken mede heeft opgebouwd tot de grote financiële dienstverlener van dit moment. Het zal moeilijk zijn om hem te gaan vervangen, maar wij denken in de heer Henk Weerts toch een uitstekende kandidaat te hebben gevonden die de Rabobank in Oostrum volwaardig zal kunnen representeren. Deze benoe ming heeft in overleg en met volledige instemming van Jan Janssen plaats gevonden. Hij is van mening dat Henk Weerts een waardige opvolger van hem kan zijn. Henk is 40 jaar, woonachtig in Overloon en al een aantal jaren financieel adviseur met als specialisme beleggingen werkzaam bij onze bank. Vanaf 1 oktober zal hij verantwoordelijk zijn voor het kantoor Oostrum, maar tot die datum zal Jan Janssen tezamen met Henk de overdracht van het kantoor in goede banen leiden en zoveel als mogelijk is kennis maken met de gemeenschap. Wij wensen hen beiden succes: Jan met het vinden van een zinvol bestaan zonder de bank, Henk met zijn opdracht om de mensen in Oostrum uitste kend te blijven bedienen. Directie Rabobank Venray-Oostrum 18 Rabobank

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 18