Zaalvoetbalclub Oostrum (Z.V.C.O.) Zoekt nog enkele aktieve leden, heb je interesse in zaalvoetbal in competitie verband. Dan kun je je voor 15 juli schriftelijk of telefonisch aanmelden bij Fokko Hamminga, Wijnruit 38, 5803 TE Venray, tel. 04780 - 1 11 32. Voor informatie kun je bellen na 18.00 uur Rob Raijmakers, tel. 04780 - 8 21 30 of Fokko Flamminga, tel. 04780 - 1 11 32. Steunende leden altijd welkom. Het Bestuur Attentie - attentie A.s. vrijdag 16 juni zal het eerste zaalvoetbalteam voor het eerst in de Ven- rayse na-competitie voor een beker gaan strijden en wel om de derde en vierde plaats. In totaal hebben hieraan 12 teams deelgenomen waaronder eerste- tweede- en derde klassers. Z.V.C.O. I voetbalt zelf in de derde klasse en is in de competitie in de middenmote geëindigd. Dus alle reden om te komen kijken (veel toeschouwers worden verwacht). De wedstrijd begint om 21.30 uur in de Wetteling. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Van carnavalskoor naar de "E R E-afdeling" De Aostrumse zangkompeneej, onder leiding van de heer Frans Verhof stad, promoveerde afgelopen zaterdag 10 juni, tijdens een groots opgezet internationaal zangconcours te Made, van de afdeling uitmuntendheid, ru briek A naar de "E R E-afdeling". De jury bestaande uit de heren: P. Ligt- hart, J. Ivens en A. van der Hoeven, gaf voor het verplichte werk van Leo Hassler "Nun fanget an" totaal 178.5 punten en voor het vrijgekozen num mer "My bonny Lass" van Thomas Morley 180,5 punten. Het totaal van 359 punten was voldoende voor een eerste prijs met promotie. Korte omschrij ving van de gezongen stukken: Nun fanget an, een zeer moeilijk lied, cano-'^ nisch gezongen met wisseling van verschillende toonaarden en My Bonny Lass, een laatmiddeleeuws romantisch lied met wisselende tempo's. De deskundige jury beoordeelde het koor als volgt: "prachtige eerste tenoren, voortreffelijke prestatie, koorzang van hoog gehalte, zeer muzikale dirigent die weet wat "agogiek" is, keurige intonatie keurig op toon en goed op span ning gehouden". Ook kreten als "Bravo" en "Ga zo door kwamen voor in het juryrapport. De uitspraken van de dirigent Frans Verhofstad dat het repetitie lokaal de kraamkamer van alle succes is en dat een pilsje na een goede prestatie beter smaakt dan anders bleken weer eens geen loze uitspraken te zijn. De kompeneej repeteert wekelijks in de gezelligste huiskamer van Oos trum tegenover de kerk, en zal niet rusten voordat het hoogste op gebied van koorzang bereikt is. Voor inlichtingen tel. 04780 - 8 45 65. 16 i Aostrumse zangkompeneej

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 16