Attentie jeugdvoetballers Om aan het begin van het nieuwe seizoen te kunnen spelen, hebben we van de volgende jeugdspelers een pasfoto nodig voor een pasje. Zonder pasje ben je aan het begin van het seizoen namelijk niet speelgerechtigd volgens de KNVB-normen. Inleveren bij: T. de Leeuw Oosterthienweg 12 Oostrum of bij: M. Janssen Bingelkruid 11 Venray Svp inleveren voor 30 juni. Zet even je naam en geboortedatum achter op de foto. Rob Jeuken, Mark van Dijk, Mark Broeren, Michel Claassen, Robert Janssen, Maurice van Mill, Kevin van Dijck, Erik Arts, Paul Janssen, Sjors de Kleyn, Sil Swinkels, Rik Schlepers, Edwin Parren, Frank Frederix, Huub Derks, Jan Verheyen, Bob Surmunski, Bart Rutten, Kees van de Ven, Frank Hendrix, Hans Ousters, Patrick Lenssen, Bart Direks, Steyn Martens, Sjors Teeuwen, Bas Vermeulen. Alvast bedankt voor jullie moeite, Mien Janssen. En tot slot Voor jeugdleiding en jeugdleden bestaat nog tot 27 juni de mogelijkheid om copij te leveren voor het jaarverslag. Wil je als leider je verhaal kwijt hoe leuk het was om een jeugdelftal te lei den? Of heb je een goed verhaal over trainingen van onze jeugdleden? Of wil je als jeugdspeler eens aan anderen laten weten hoe leuk voetbal kan zijn? Pak gerust een vel papier en schrijf je verhaal op. Wij zorgen dan voor de verdere verwerking. Copij kun je inleveren bij: Ton de Leeuw Mien Janssen Oosterthienweg 12 Bingelkruid 11 Oostrum Venray Alvast bedankt. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 15

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 15