Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: Valkenkampstraat 20 a a De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt pz 'n blokletters te worden ingeleverd. 1333 1333 Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Beste leden van V.V. Oostrum Hiermede wil ik jullie herinneren aan de betaling van de contributie. Zoals jullie hebben kunnen lezen in de brief van mij, is de laatste betaal- datum 15 juni reeds verstreken en kan alleen nog snelle betaling via de bank uw lidmaatschap waarborgen. De termijn van inlevering van de incasso is verstreken en kan in de toekomst alleen nog maar geschieden indien U in het nieuwe seizoen ('96-'97) zelf voor deze incasso zorgdraagt door inleve ring bij ondergetekende. Een fijne vakantie toegewenst en tot ziens in het nieuwe voetbalseizoen. Met vriendelijke sportgroeten H. Lenssen Penningmeester V.V. Oostrum Veteranen VVO Uitslag zaterdag 10 juni Koningslust - VVO 2 - 1 Programma zaterdag 17 juni SVCB - VVO aanvang 16.30 uur vertrek 15.45 uur Na de 0 - 6 van vorige week was de 1 - 2 wat dragelijker, ofscnoon de wed strijd 'n heel ander beeld gaf. 80% van de wedstrijd was Oostrum in de aan val, creëerde zich tal van kansen waar er maar één ('n mooie voor zet van Jep Verstegen, deze werd even mooi ingekopt door Math v. Rhee) doel trof. Na 5 doelkansen van VVO kwam Koningslust via het omzeilen van de bui- tenspelval voor onze invalkeeper en scoorde 1 - 0. Na de rust maakte Math v. Rhee gelijk (zie boven) toch was het weer Koningslust dat na we 10 doel kansen van VVO met 'n wanhoopschot onze keeper het nakijken gaf (deze wist niet of hij de bal zou stompen of pakken) 2 -1 tevens de eindstand van een sportieve leuke wedstrijd. Volgende week onze laatste wedstrijd van dit seizoen, uit bij SVCB. Wim en Math bedankt voor de hulp en inzet. Pierre- tot Pierre 13

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 13