Wedstrijden voor de pony-combinaties Op zondag 5 juni 1995 hadden de ponycombinaties een wedstrijd te Seve- num op het evenemententerrein, gelegen aan de Middenpeelweg ter hoogte van het dorp Kronenberg. Het wedstrijdterrein verkeerde in prima conditie en door onze deelneemster en deelnemers werden goede prestaties geleverd Marlies Huijbers behaalde met haar pony Lucky, zij nam voor de eerste keer deel in de nieuwe klasse L, een 9e plaats met een puntentotaal van 156, goed voor 1 winstpunt. Bij het springen L wist John Creemers met zijn pony Charlie een winstpunt in de wacht te slepen. Helaas hield een weigering de combinatie af van een ereplaats. Koos Derks bereikte met zijn pony, Nikita, in de klasse M springen wel de barrage met een fraaie rit. Helaas viel er in de barrage een balk en brak de ponycombinatie eenmaal uit voor de blauwe landhek-hindernis. Toch wist deze combinatie een 5e prijs binnen te halen. Zondag 11 juni 1995 werden er ponywedstrijden gehouden te Venlo op de Venlose heide. Onder goede weersomstandigheden vonden daar gedurende de hele dag spring- en dressuurwedstrijden plaats. Van onze club gaven John Creemers en Marlies Huijbers acte de presence. Marlies Huijbers wist met haar pony een sterke dressuurproef in de klasse L te rijden. Dit resul teerde voor deze combinatie in een 4e prijs met 161 punten. John Creemers begon met zijn pony Charlie vol goede moed aan het springparcours klasse L. Het was een langgerekt parcours met diverse scherpe wendingen. Dus opletten geblazen. Helaas wist deze combinatie de lei niet schoon te hou den. Een weigering en een springfout leiden ertoe dat er voor John en zijn pony Charlie geen ereplaats was weggelegd. Wedstrijden voor de paarden-combinaties Op zondag 11 juni 1995 konden de paardencombinaties deelnemen aan een wedstrijd te Well, die georganiseerd was door de Bayardruiters uit Well. Onze combinaties streden om een goede positie en enkele waren dicht bij een winstpunt. Dit waren Anja Dankowski met 154 punten, goed voor een 10e plaats en Miranda Verkoeyen, die eveneens 154 punten wist te scoren. Prijswinnaar en -winnares van harte proficiat. Alle combinaties voor de volgende wedstrijd veel sukses Secretariaat Nobel -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 10 NOBEL nieuws

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 10