Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: Valkenkampstraat 20 m a a De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond f1\J 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt 'n blokletters te worden ingeleverd. I cPvJp3 U Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Mini-stratenvoetbaltoernooi op zondag 20 augustus 1995 Op zondag 20 augustus a.s. wordt wederom op het sportpark te Oostrum het mini-stratenvoetbaltoernooi gehouden waar gestreden zal worden om de "Toon van Soest Troffee". De afmetingen van de speelveldjes zijn ongewijzigd gebleven, zodat ook minder geoefende spelers moeiteloos mee kunnen spelen. Het aantal spelers blijft ongewijzigd, namenlijk vier veldspelers en één doelverdediger. ledereen, man of vrouw die woonachtig is in Oostrum en 15 jaar of ouder is kan aan dit toernooi deelnemen. Ook de leden van V.V.O. die buiten Oost rum wonen kunnen aan dit toernooi deelnemen. De aanvang van het toernooi is 12.00 uur. Een groot aantal leiders hebben zich reeds beschikbaar gesteld. Hiervoor alvast onze hartelijke dank. De leiders hebben inmiddels huis aan huis aanmeldingsformulieren voor dit toernooi bezorgd. Voor 13 juni a.s. worden deze door de betreffende leider van de straat c.q. straten opgehaald. "Meedoen is belangrijker dan winnen" Per straat c.q. straten kan men met meerdere teams deelnemen. Ook aan de jeugd is weer gedacht. Tevens wordt er door de jeugd van 1 V.V.O. gestreden om de "Broeder Huijbers Troffee". Zijn er vragen, neem dan gerust kontakt op met één van onderstaande commissieleden. De eerstvolgende bijeenkomst met de leiders en commissie is op dinsdag 20 juni a.s. in de kantine, aanvang 20.00 uur. Veel succes!!!! Marcel Holtackers (8 38 03) Jules Janssen (8 12 93) Maarten Arts (8 23 30) Roland van Soest (1 29 49) 16 I

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 16