Agenda mei 21 mei Mariaprocessie 28 mei Eikenhofkapel 60 jaar VVO Landskampioenschap drumbandsolisten voor Noud v.d. Mortel Afgelopen zondag heeft Noud van de Mortel deelgenomen aan de kampioens wedstrijd 1995 voor drumbandsolisten van de Federatie van Katholieke Muziekbonden in Nederland. Met 104 punten werd hij eerste bij de solisten in de tweede divisie sektie C en werd daarmee landskampioen. Proficiat! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- /^Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 13-21 mei Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 19.00 u. Overl. familie Reijnders, Hendriks, Coenen, Seijkers, Herman Pijpers, Pierre Jacobs en overl. familie, Herman de Kleijn, Piet Baltussen (namens vroegere buurtgenoten, Ben en Fien Broeren-Kersten (namens Oostrumse kaartvrienden), Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie) Overl. ouders Jans-Verheggen Voor de Communicantjes van onze school. Piet Litjens. (Kinderkoor) Voor 'n behouden thuiskomst Cor Thielen en zoon Toon 8.30 u. 10.00 u. 9.00 u. 9.00 u. 9.00 u. 19.00 u ^e-Oonderdag 9.00 u. Vrijdag 9.00 u. Zaterdag 19.00 u Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen Plechtig lof met Rozenkransgebed (Oostrumse Zangkompanie) Voor het welslagen van een operatie Tot bijzondere intentie Huub van de Venne, overl. ouders Houwen-Jacobs, overl. ouders Lemmens-Stevens, Piet Peeters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Jaardienst Frits Veugen (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten Zaterdag Zondag 19.00 u. Els Basten, Loes Kessels, Auke Reijnders, Susan Janssen 8.30 u. Emit Moure, Wim Clephas, Roel van Haeren, Tom Rouwette 10.00 u. Simone Geraedts, Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette 3

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3