Ergerlijk vandalisme Onlangs brachten burgemeester en wethouders van de Gemeente Venray een bezoek aan Oostrum. Bij die gelegenheid werd door genoemd college waardering uitgesproken voor de dorpsverfraaiing, welke met zoveel eigen zelfwerkzaamheid wordt uitgevoerd. Destemeer is het te betreuren dat er lieden rondlopen, die kennelijk weinig respect kunnen opbrengen voor de eigendommen van anderen. Helaas moeten wij constateren dat nabij het kantoor van de Rabobank in ff toenemende mate sprake is van vandalisme. In de nacht van zaterdag op zondag 29/30 april heeft men de vlaggestok bij de bank compleet afgebroken en op het trottoir gegooid. Vanzelfsprekend heeft ook de bloembak vervolgens zijn deel gehad. Inmiddels zijn tenminste 100 tulpen er met bol en al uitgetrokken ofwel de bloem eruit getrokken. Dergelijke dingen gebeuren niet door één persoon; met klem wil ik de verantwoordelijken verzoeken dergelijke praktijken achterwege te laten. J. Janssen direkteur Rabobank Kantoor Oostrum. RsbobBflk Uitslagen: Senioren 1Castenray - Oostrum 7 - 8 Senioren 2: Castenray - Oostrum 5-4 Junioren: De Merels - Oostrum 6-4 Aspiranten: D.O.S. - Oostrum 1 - 4 Strafworpen: 1 - 2 Programma wedstrijd 13 14 mei Senioren 1: Grubben -Oostrum aanv. 10.30 u. vertrek 09.30 u. Senioren 2: Vrij Programma 13 mei Junioren: O.D.O.S. -Oostrum aanv. 15.15 u. vertrek 14.15 u. Aspiranten: K.S.V. Lierop -Oostrum aanv. 10.30 u. vertrek 09.30 u. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 16 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 16