Succes voor SNA-leden De afgelopen weken werd al aardig vorderingen gemaakt met de finales Persoonlijke Kampioenschappen van de VBB. Hans van Dijk (2e kl.) en Sraar Vermeulen (4e kl.) wisten beide de finale in hun klasse te halen maar konden daarin geen potten breken. Beter verging het Jo Cremers, die in de 5e klasse tot de laatste wedstrijd nog zicht had op het kampioenschap, maar daarin toch de meerdere moest erkennen in de latere kampioen. Jo werd 2e. In de 6e klasse wel een kampioen. Ed Strijbosch stond maar 1 puntje af om ongeslagen kampioen te worden. Jongens proficiat. Komende week moet Björn Leyssen zijn titel van vorig jaar, die hij behaalde in de 7e klasse, gaan verdedigen. Björn succes tegen HGL. Dames biljarten onder auspiciën van SNA Afgelopen week werd voor het eerst door SNA en BBC uit Blitterswijk een dames-wedstrijd georganiseerd. In navolging van de heren, moesten ook de Oostrumse dames hun meerdere erkennen in Blitterswijk. Voor de Oostrumse speelsters was dit voor het eerst dat ze een officiële wedstrijd speelden. Dat het tegenviel bleek wel uit de commentaren achteraf zoals: "Ik had last van zenuwen" en "Normaal speel ik beter. De tegenstandsters uit Blitterswijk hadden al wat meer ervaring, en daarom zou het ook geen gemakkelijke opgave worden ze te verslaan. Op verzoek worden niet de volledige namen vermeld. Christel moest tegen de beste speelster van BBC, maar wist haar toch te verslaan. 15 caramboles in 31 beurten, gemiddelde 0,484. De tegenstandster van Edith wist de partij net op tijd uit te maken (het formulier was vol) 7 caramboles in 50 beurten, gemiddeld 0,14 voor Edith. Ook Hanneke en Marion moesten beide het onderspit delven. Hun tegenstandsters waren net iets beter. Hanneke had 11 caramboles in 30 beurten, gemiddelde 0,366 en Marion had 6 caramboles in 27 beurten, gemiddelde 0,222. De beste partij aan Oostrumse kant kwam van Heide. Met een gemiddelde van 0,75 (15 caramboles in 20 beurten), zou ze in het D-team van SNA geen slecht figuur slaan. De totale uitslag was uiteindelijk 6-4 voor Blitterswijk. Dames bedankt voor de gezelligheid en misschien is dit voor jullie de aanlei ding om van biljarten je hobby te maken. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 14 BILJARTCLUB S.N.A.

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 14